Choď na obsah Choď na menu
 


HAPPY VALENTIN!!

29. 1. 2010

Nakoľko sa blíži Valentín-Deň zamilovaných pripravila som pre teba Valentínsky špeciál! Plný tipov, trikov, rád o láske,bozkoch,rande atď...

Obrázok

Vhodný Darček

Chalana oveľa viac než malé drobnosti ktoré za pár dní stratí poteší niečo viac...

Podaruj mu niečo veľmi osobné....

Totálne NIE!

Pokiaľ tvoj chalan potom netúži vynechaj: ponožky,a iné oblečenie (hlavne nie pletené), v živote mu nekupuj plyšáka a knihu s citátmi o láske.

 


KISS

Priprav sa!

1.Pred rande si poriadne umy zuby.

2. Môžeš si dať mentolové cukríky alebo žuvačky.

3. Vôňa-daj si ju dozadu na krk.

 

ZAKÁZANÉ!!

Cibuľu,cesnak, ryby a podobne presd rande určite nejedz.  Taktiež je zakázané  fajčenie a alkohol. A rozhodne si nentri ústa príliš lepkávým leskom a rúžom!

 

ZÁKLADY!

 • Keď si myslíš že už ste na bozk pripravený skús mu niečo naznačiť. Napríklad sa pohrávaj s perami...alebo sa najprv pozri do jeho očí a potom na jeho pery. Proste buď neodolateľná!
 •  Najprv maj oči otvorené aby ste sa nebuchli hlavami. To by bol trapas. No počas bozku maj oči zatvorené.

 

 

Obrázok


 

 

AKO ZAPOSOBÍŠ NA CHALANA??

 

 • Totálne sexy je pre chalana odhalená ženská šija spolu s odhaleným dekoltom
 • Buď 100% prirodzená... Chalani nemajú radi baby ktoré sa tvária ako najlepšie, alebo sa snažia niečo veľmi zakryť. Tak žiadna pretvárka!
 • Môžeš skúsiť hovoriť v dvojzmysloch... to je niečo také že naznačíš že sa ti páči ale nepovieš to úplne presne.
 • Snaž sa s ním často krát súhlasiť!
 • Skús nachvíľu pôsobiž nedobytne. Chalanom sa páči keď môžu za niečo bojovať.
 • Dbaj na očný kontakt!

Ak máš nejaké ďalšie nápady ako zapôsobiť na chalana  ozvi sa do komentárov....

 

Ideálne miesta na rande!!!

 • park
 • kino
 • na kofole

 

Zamilované SMS-ky!

Žiari ti úsmev na líčku, keď čítaš túto básničku, a čuduješ sa trošíčku, prečo ti píšem potíšku. A ja ti rýchlo odpoviem - píšem ti, lebo ťa milujem.

Tiško ako sen, prišiel Valentínsky deň.Preto ti chcem povedať,aby ťa mal každý rád. Nech ťa ráno láska budí, nech je s tebou koho lúbiš

Posielam ti krásne slová, krátku báseň láska moja. Posielam ti sladký bozk, pýtaj si ak nemáš dosť. Posielam ti modré z neba, z hĺbky srdca len pre teba. Cmuk.

 

Potrebujem Tvoje objatia, ktoré sa len tak nestratia. Potrebujem Teba, lebo som Ťa odjakživa chcela. Potrebujem tvoje slová, za ktoré sa môj smútok schová. Ľúbim Ťa.

Dnes je Valentín.
Prajem Ti po 1. aby sa ti v tento deň splnili tie najtajnejšie sny a želania, a po 2. aby som bola priamou súčasťou bodu číslo 1.

Ako mozes povedat ze dazd neprsi ked existuju oblaky...
ako mozes povedat ze listie nelieta ked existuje vietor...
ako mozu povedat nezamiluj sa ked existujes ty!!!

Milujem Ťa ako hviezda Betlehem,
milujem Ťa ako slnko celý deň,
milujem Ťa ako básnik rým,
milujem Ťa a to nie len keď je Valentín...

Nebuď magor, nebuď špina, osláv sviatok Valentína. S niekým hravým lásku preži, na pohlaví nezáleží. Milujte sa, buďte IN, to Ti želá Valentín.

Na sv. Valentína
stále si Ťa pripomínam,
Tvoje vlasy, oči, pery,
že Ťa ľúbim, skús mi veriť.

Tak ako riadky bez pismen,tak ako zatulany sen,tak ako tuzba zlomena,tak ako laska bez mena,tak ako mraky bez neba tak citim sa je bez teba.Peknuckeho Valentina

V živote je možné stretnúť sa tisíckrát a nenájsť sa. Ale je možné sa stretnúť raz a nájsť sa naždy.

Chcem ti ležať v náručí a pozerať sa ti do očí...


Med? Nie! Cukor? Nie! Neviem, čo je sladšie! Už viem - TY!


Ani malý potok ani veľká rieka nedokáže odplaviť skutočnú lásku. Milujem ťa.


Na perách mi nežný úsmev rastie, do budúcna fantázia zaletí, snívam o Tebe - si moje šťastie, si môj život navždy a naveky.


 

NIEČO O VALENTÍNE

Sviatok sv. Valentína pripadá na 14. február. Je sviatkom všetkých zamilovaných a slávi sa už niekoľko desaťročí v rôznych kútoch sveta.
Jedna z legiend vraví, že sv. Valentín bol kňaz žijúci v Ríme v 3. storočí. V tom čase vládol cisár Claudius II, ktorý bol známy svojimi megalománskymi túžbami a krutými vojnovými výpravami. Napadlo ho, že ženatí muži sú slabšími vojakmi, pretože sa musia starať o svoje rodiny, a tak zakázal v krajine manželstvo. Sv. Valentín však napriek zákazu ďalej zasnuboval a oddával zamilované páry. Keď sa to cisár dozvedel, za jeho snahu spájať životy zamilovaných sviatosťou celoživotnej lásky ho dal popraviť.
V dnešnej dobe sa na deň sv. Valentína zamilovaní obdarúvajú valentínkami a ďalšími romantickými darčekmi, aby vyjadrili hĺbku svojich ľúbostných citov.

V deň, keď sa obchody začnú hmýriť červenými srdiečkami a darčekmi pre zamilovaných, je tu 14. február, sviatok sv. Valentína. V tento deň si vyznávame lásku častejšie a intenzívnejšie ako inokedy. Túlime sa k sebe bližšie a obdarúvame sa nielen malými darčekmi, ale aj bozkami, pohladeniami a nežnými osloveniami. Každý z nás si praje, aby bol milovaný a šťastný. Šťastie sa neraz ukrýva i v tých najmenších daroch. Keď sa v našom srdci usadí najväčšia bolesť a máme priateľa, ktorý nás podrží. Je to ako svetielko, ktoré ožiari aj ten najtmavší kút. Každý chce prežiť skutočnú nenapodobiteľnú lásku, pri ktorej strácame dych, podlamujú sa nám kolená a úplne sa rozplývame v milovanom človeku. Slovíčka ako „Milujem ťa“ sú tými najčastejšími, najnežnejšími a najsladšími. Nech sa opýtate kohokoľvek, nenašli by ste človiečika, ktorý by ich nechcel počúvať. Oznámte svetu, že bez lásky nemôžete žiť, že je pre vás vodou, ktorá uhasí smäd. Je pre vás mesiacom i slnkom, ktorí vás strážia dňom i nocou. Svojej láske dajte vedieť, že ste ju našli, že vám život zmenila z púšte na žiarivý vodopád. A tú najkrajšiu ružu „Lásku“ však treba polievať. Ľudská láska totiž uschne skôr než ruža. ak sa o ňu nestaráte a nepolievate ju svojou toleranciou, nehou, láskavosťou a voľnosťou. Svojmu milovanému pripravíte slávnostnú večeru pri rozžiarených sviečkach a pozerajte sa do tých najkrajších očí. Veď tento deň patrí len a len láske. Nepremeškajte a vychutnajte si jej čaro plnými dúškami.

 

 

.

 

ZDROJE NIEKTORÝCH VECÍ: http://www.v.supercool.szm.com/, www.sunflowers.sk

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.